Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Біговели

Біговел або Велобіг

Біговел (велобіг) - дуже популярне і найголовніше корисне транспортний засіб для дітей. У біговела об'єднані функції велосипеда і самоката, тим самим полегшивши управління для малюків. Купити біговел, це подарувати величезну радість і море незабутніх емоцій Вашій дитині.

Які види біговелів бувають?


Біговели діляться на види, виходячи з віку дитини. В основному існує три найголовніші види біговелів для дітей:

- біговелі від 1 року

Біговели для дітей від 1 року зроблені таким чином, щоб навіть найменші дітки зуміли на ньому кататися та керувати. В основному такі біговелі мають три або чотири колеса, щоб маленькій дитині було легше тримати баланс, під час катання. Купити беговел для дітей від 1 року, Ви можете у нашому інтернет-магазині дитячого транспорту Rocket.

- біговелі від 2 років

Біговели для дітей віком від 2 років вже в основному мають два колеса і катаючись на них дітки вже вчаться тримати баланс та максимально контролювати свої рухи. Купити беговел для дітей від 2 років, Ви можете у нашому інтернет-магазині дитячого транспорту Rocket.

- біговелі від 3 років

Біговели для дітей від 3 років – це двоколісні біговелі з 12-ти або 14-ти дюймовими колесами, які підбираються за розміром залежно від зростання дитини.

Чим же так корисний біговел для дітей?

- розвивається почуття балансу і координації

- поліпшуються і розвиваються фізичні показники малюка і опорно-руховий апарат

- розвивається витривалість

- поліпшується обмін речовин і з'являється міцний і здоровий сон

- йде підготовка для катання на більш складних дитячих транспортних засобах (велосипед або самокат)

- катаючись на біговелі Ваша дитина з дитинства привчається до спорту і активного способу життя

- розвивається впевненість у собі, дитина відчуває себе більш самостійною

Як вибрати і купити біговел?

Навіть у такій простій на перший погляд дитячому транспорті, існують важливі моменти, на які варто звертати увагу під час покупки.

Що б правильно вибрати і купити біговел дитині, потрібно поміряти внутрішню сторону ноги Вашої дитини (відстань від паху до землі), після цього віднімаємо від отриманого результату 2-3 см. Тепер знаючи це значення, Ви диветесь на характеристику, яка називається Висота регулювання сидіння біговелу. Так ось початкова висота (мінімальна) не повинна бути вище результату який Ви отримали після вимірів (з урахуванням вирахування 2-3см).

Наприклад: якщо Ви отримали результат 34см., То початкова висота сідла біговелу повинна бути не більше 31-32см., В іншому випадку малюкові буде складно згинати коліна під час їзди на біговелі.

Як вибрати і купити кращий біговел і на що варто звертати увагу під час покупки:

Матеріал рами - найкраще купувати біговел з металевої рами, вони міцніші ніж наприклад, пластикові або дерев'яні.
Колеса - найкраще купувати біговел з пенорезіновимі колесами, їх неможливо пробити під час катання, якщо порівнювати з надувними колесами.
Якщо Ви хочете купити біговел для дітей від 2 років, тоді ниличие гальма на таких моделях не завадить, але це не сильно критично, якщо його не буде.
Також враховуйте вагу біговел, кращий варіант від 3 до 6 кг. Більш важкі біговел вже складніше транспортувати.


Де купити біговел для дітей?

У нашому інтернет магазині дитячого та спортивного транспорту, Ви можете знайти широкий вибір найякісніших і популярних моделей біговелів під будь-який вік і зростання дитини. Купити біговел в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові чи будь-якому іншому місті України, Ви можете просто, оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Ми постійно проводимо вигідні акції і знижки, тому якщо Ви хочете купити біговел недорого, Ви потрапили за адресою.

Вгору