Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Зажим для трюкового самоката

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Зажими для трюкового самоката
Зажими або компресійні системи - це сполучний елемент, щоб вилка, кермо та дека трюкового самоката утворили одне ціле.
Існує 5-ть основних види компресійних систем - різьбовій, ICS, SCS, HIC і IHIC.
1) Самий базовий і примітивний варіант.
Компресія на основі різьбової вилки. Використовується або на дуже простих самокатах для початківців, або взагалі на прогулянкових.


2) ICS (Inverted Compression System).
Ця система складається з: 1) безрезьбової вилки з отвором; 2) компресійного болта; 3) керма, всередині якого встановлено ромашка; 4) хомута. У багатьох моделей компресійний болт набагато менший, ніж на картинці, і впирається не в підставку, а в верхню частину вилки. Для його закручування необхідний спеціальний довгий шестигранник. Також варто звернути увагу на те, що в частині рулів компресійна ромашка встановлена ​​вже на заводі, тоді як в інші їх доводиться докуповувати і забивати самостійно. Існують відмінності серед різних типів ромашок і болтів, наприклад, фірма Ethic DTC використовує більш товсті 10-міліметрові болти і ромашки. Основний плюс системи - невелика вага в порівнянні з іншими системами. Однак, її час від часу доводиться підтягувати, а для цього необхідно знімати переднє колесо. Ця система була популярна в ранні роки розвитку самокат-руху, але зараз її практично повністю витіснили інші типи.


3) SCS (Standard Compression System).
Ця система складається з: 1) вилка з різьбленням або вбитою всередину якорем-ромашкою. 2) спеціального SCS-хомута; 3) компресійного болта з шайбою. Важливо пам'ятати пару моментів. Для того, щоб кермо міцно закріплювалося верхньою половинкою хомута необхідно, щоб внизу у нього не було пропилу. Більшість рулів під SCS продається вже відразу без нього, але якщо він все-таки є, то потрібно або обрізати цю частину керма, або вставити всередину керма щось підходяще по діаметру (наприклад, шматок старої вилки, або спеціальний SCS-адаптер), щоб при закручуванні болтів на хомуті нижня частина керма не деформувалася. Не всі рулі підходять під всі SCS по діаметру: є звичайні SCS-зажим, який вміщує як оверсайз рулі 34,9 мм, так і стандартні рулі 31,8 мм (при цьому необхідна проставка, що йде в комплекті з більшістю затискачів); а є полегшені і зменшені версії SCS-затискачів, які вміщують тільки рулі стандартного діаметру 31,8 мм. Мабуть, ця система - найнадійніша, але при цьому і сама важка.

4) HIC (Hidden Internal Compression).
Вона складається з: 1) вилки під HIC; 2) HIC-проставки; 3) компресійного болта з кришечкою; 4) HIC-хомута (під діаметр 34,9 мм). Найголовніше - пам'ятати про те, що з цією системою поєднуються виключно HIC-рулі, з більш широким внутрішнім і зовнішнім діаметром (34,9 мм - оверсайз). Вилки під HIC також можуть використовуватися з системою SCS, якщо замість HIC-проставки використовувати SCS-зажим. Ще один важливий момент - більшість вилок під HIC йде без HIC-проставки в комплекті, її потрібно докуповувати додатково.
Плюс цієї системи - менша, ніж у SCS-системи, вага при практично рівній надійності. До мінусів можна віднести те, що ця компресія не є популярною серед виробників, тому кількість доступних моделей рулів під HIC порівняно невелика.

5) IHC.
Те ж, що і HIC, тільки для рулів стандартного діаметру 31,8 мм. Сумісність досягається за рахунок використання вилки меншого діаметру. Легше, ніж звичайна HIC-система, але при цьому вона менш міцна.

Купити затискачі для трюкового самоката, Ви можете в інтернет магазині Rocket, з доставкою по Києву та Україні.

Вгору
,