Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Вилка для трюкового самоката

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вилки для трюкового самоката

Переважна більшість вилок для трюкових самокатів робиться їх алюмінію, сталеві вилки також існують, але частіше за все вони використовуються або в комплітах, тому ми будемо розглядати тільки алюмінієві вилки для трюкових самокатів.

Вилки для трюкових самокатів робляться під різні компрісійні системи - різьбову, ICS, SCS, HIC і IHIC. Найбільш полулярні зараз вважаються HIC і IHIC.

ICS не найзручніша система, тому вона застаріла років 5 назад, а різьбова система якщо і використовується, тільки в бюджетних трюкових самокатах для початківців.

Діаметр вилок для IHIC становить 25мм. на відміну від 28.7мм. інших різновидів вилок для трюкового самокату.

Важливо, що б Ваша вилка підходила за розмірами під колесо самокату, різні вилки вміщають в себе колеса діаметром від 100 до 125мм., Також колеса для трюкового самокату бувають різної ширини, тому різні вилки підходять під різну ширину коліс, від стандартних 24мм до 30мм. Ці два моменти важливо враховувати при виборі деталей для свого самокату.

Наступна особливість це довга штока вилки, якщо вона більше висоти склянки деки, то при складанні самокату Вам знадобляться додаткові проставки.

Що б полегшити собі життя і підібрати правильну вилку на самокат, читайте характеристики до товарів на нашому сайті Rocket.

Купити вилку для трюкового самоката, Ви можете в інтернет магазині Rocket, з доставкою по Києву та Україні.

Вгору
,