Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Дитячі велосипеди

Дитячі велосипеди – мабуть найпопулярніший вид транспорту у дітей.

Дитячий велосипед – це найкращий подарунок Вашій дитині, який окрім купи позитивних, яскравих емоцій та позитиву, принесе користь здоров'ю та фізичному розвитку Вашої дитини.

Користь дитячого велосипеда:

- Велосипед для дітей вже з найменшого віку розвиває правильну поставу та здоров'я хребта у Вашої дитини. Це дуже важливо, тому що з розвитком технологій, діти стали більше проводити час за комп'ютером, сидячи вдома та ведучи малорухливий спосіб життя, що позначається на неправильній поставі. Купуйте дитячий велосипед і привчайте Вашу дитину до активного та здорового способу життя.

- Велосипед для дитини розвиває серцево-судинну систему та витривалість. Катаючись на велосипеді з друзями, Ваша дитина непомітно для себе, буде з кожним днем ​​проїжджати все більше відстань, зміцнюючи свій організм.

- Купити дитячий велосипед, значить дати Вашій дитині міцний сон, гарний апетит та обмін речовин. Під час інтенсивних катань на велосипеді, малюк витрачає багато енергії та сил. Тому повернувшись додому дитина обов'язково захоче щільно поїсти і поспати, відновивши цим витрачені сили.

– Катання на дитячому велосипеді вже з раннього віку дасть зміцнення імунітету дитини. Згідно зі статистикою, діти, які катаються на велосипеді, набагато менше хворіють на вірусні інфекції.

- Купити велосипед для дитини, значить з раннього віку розвивати у Вашої дитини координацію та вестибулярний апарат. Під час катання на велосипеді, дитина вчиться тримати рівновагу та орієнтуватися у просторі під час руху.

За кількістю коліс розрізняють такі види дитячих велосипедів:

 • Триколісні дитячі велосипеди – це велосипеди для найменших, у даному виді велосипеда два колеса парно розташовані ззаду та одне колесо спереду для максимальної стійкості та безпеки. Даний вид велосипедів по поверненню відносять до дитячих велосипедів від року їх часто батьки використовують як каталку поки дитина не навчиться самостійно крутити педалі та керувати своїм транспортним засобом.
 • Чотириколісні дитячі велосипеди – це велосипеди з двома основними колесами та двома додатковими колесами на заднє колесо, які допоможуть дитині навчитися зберігати рівновагу, правильно керувати велосипедом без остраху впасти.
 • Двоколісні дитячі велосипеди – це стандартні велосипеди для діток, які вже освоїли початкові навички катання та вміють добре тримати баланс та керувати велосипедом.

Як правильно вибрати та купити дитячий велосипед?

При виборі велосипеда для дитини потрібно враховувати вік і зріст Вашого малюка. У нашому інтернет-магазині дитячого транспорту, ми вже розділили всі дитячі велосипеди за цими параметрами, що допоможе Вам у виборі та покупці відповідного дитячого велосипеда.

Інформацію про вибір дитячого велосипеда в залежності від зростання дитини дивіться нижче:

 • для дитини зростом до 98 см - підійде дитячий велосипед 12 дюймів - даний розмір коліс у дитячих велосипедах вважається найменшим і підходить для дітей віком 2 та 3 роки.
 • для дитини зростом від 98 см. до 107см., - підійде дитячий велосипед 14 дюймів - цей розмір коліс підходить для дітей віком 3 і 4 роки.
 • для дитини зростом від 104 см. до 115 см., - підійде дитячий велосипед 16 дюймів - даний розмір коліс підходи для дітей віком 4, 5 і 6 років.
 • для дитини зростом від 110 см. до 120 см., - підійде дитячий велосипед 18 дюймів - цей розмір коліс підходить для дітей віком 5, 6 і 7 років.
 • для дитини зростом від 114см. до 140 см, підійде дитячий велосипед 20 дюймів - даний розмір коліс підходить для дітей віком від 6 до 10 років

Дуже важливим моментом, при покупці дитячого велосипеда є безпека Вашої дитини, тому не забувайте захисні шоломи для дитячих велосипедів. Також хотіли звернути увагу, що при складанні дитячого велосипеда звертайте увагу на положення керма і сидіння, щоб положення спини при катанні було правильним.

Які види дитячих велосипедів представлені в інтернет магазині Rocket?
 • Дитячий велосипед від 2 років – це велосипеди для найменших райдерів із діаметром коліс 12 дюймів.
 • Дитячі велосипеди від 3 років - це велосипеди з діаметром коліс 14 дюймів, які підходять малечі зростом від 98 до 107см.
 • Дитячі велосипеди від 4 років - це велосипеди з діаметром коліс 14 або 16 дюймів, у цьому випадку потрібно дивитися на зріст дитини.
 • Дитячі велосипеди від 5 років – це велосипеди з діаметром коліс 16 дюймів, які підходять малечі зростом від 104 до 115 см.
 • Дитячі велосипеди від 6 років - це велосипеди з діаметром коліс 18 дюймів, які підходять під зріст від 110 до 120 см.
 • Дитячі велосипеди від 7 років – це велосипеди з діаметром коліс 18 або 20 дюймів, у цьому випадку потрібно дивитися на зростання дитини. Якщо зріст ближче до 110 см краще брати 18 дюймові колеса, якщо ближче до 120 см краще купувати 20-дюймовий дитячий велосипед.
 • Дитячий велосипед від 8 років – це велосипеди з діаметром коліс 20 дюймів та дітей зростом від 114 до 140см. Також даний діаметр коліс відмінно підійде для дитячих велосипедів від 9 років та дитячих велосипедів від 10 років.

Також в каталозі інтернет магазину Rocket представлений широкий вибір дитячих гірських велосипедів для різного віку, які мають велику кількість швидкостей, що дуже зручно для катання по бездоріжжю, під гірку або з гірки, а також велика кількість моделей, оснащених амортизаторами, які згладжуватимуть нерівності поверхні. під час їзди для максимального комфорту.

В асортименті інтернет магазину Rocket представлений великий вибір дитячих велосипедів для дівчаток з ніжними, яскравими і красивими забарвленнями, які безсумнівно сподобаються юній принцесі. І великий вибір дитячих велосипедів для хлопчиків зі строгими та стильними забарвленнями та дизайнами.


Де придбати дитячий велосипед?

У нашому інтернет магазині спортивного та дитячого транспорту Rocket представлений широкий вибір найпопулярніших та якісних моделей дитячих велосипедів на будь-який вік дитини, тому Ви легко зможете вибрати та купити найкращий дитячий велосипед з нашого асортименту.

Купити дитячий велосипед в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові або в будь-якому іншому місті України, Ви можете в нашому інтернет магазині дитячого транспорту Rocket. Наші досвідчені консультанти допоможуть Вам у виборі та зроблять відправку у найкоротші терміни.

Вгору