Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Дитячі триколісні велосипеди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Дитячий триколісний велосипед - дуже популярний і зручний вид дитячого транспорту, який з самого раннього дитинства розвиває координацію руху і орієнтацію в просторі у малюків і розвиває м'язи Вашої дитини.
Існує три головні різновиди дитячих триколісних велосипедів:
- дитячий триколісний велосипед трансформер
- дитячий триколісний велосипед коляска
- класичний триколісний велосипед без ручки
Дитячий триколісний велосипед трансформер - це триколісний велосипед для дітей зі знімною батьківського ручкою, що дуже зручно, тому що можна возити дитину, коли він маленький, а коли дитина підростає, можна зняти батьківську ручку і малюк буде керувати триколісним велосипедом і крутити педалі самостійно.
Дитячий триколісний велосипед коляска або велосипед коляска - це триколісний велосипед з батьківською ручкою, яка не знімається. Дуже зручний вид транспорту для дитини і батьків, так як по суті триколісний велосипед виконує функції прогулянкової коляски, але дитина себе відчуває, як в його повноцінному транспортному засобі, яким він сам керує. Купити велосипед коляску, Ви можете в нашому інтернет магазині дитячого транспорту Rocket.
Класичний дитячий триколісний велосипед - це велосипед для самих маленьких велосипедистів, які ще не вміють тримати баланс і тільки вчаться кататися на велосипеді. На дитячому триколісному велосипеді Ваша дитина буде в цілковитій безпеці, так як на ньому дуже складно розігнатися і впасти з нього.


 Головні правила при виборі дитячого триколісного велосипеда:
- Якісні матеріали - міцна рама і вологостійкі матеріали козирка (якщо він є)
- Перевіряйте комплектацію триколісного велосипеда для дітей виходячи з моделі і особливостей - батьківська ручка, міцні ремені безпеки, музичний магнітофон.
- Стійкість на дорозі - при різких поворотах дитячий триколісний велосипед не повинен перевертатися.
- Зручність і комфорт - посадочне місце для дитини, має підходити за розміром і дитині було зручно діставати, до педалей велосипеда ніжками.
Купити дитячий триколісний велосипед, Ви можете в нашому інтернет магазині дитячого транспорту Rocket.

Вгору
,