Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Самокати для дітей

Дитячий самокат - один з найпопулярніших дитячих транспортів, які так люблять діти. Дитячий самокат - це відмінний подарунок і одночасно тренажер для Вашої дитини, з яким він буде активно проводити час на майданчику і розвивати своє фізичне здоров'я. Дитячий самокат подарує Вашій дитині купу незабутніх і позитивних емоцій. 

Які основні види дитячих самокатів?

- самокат триколісний дитячий - це самокати для найменших райдерів віком від 1 до 5-ти років, головною відмінністю даного виду самокатів вважається їх стриманість, привабливий дизайн і безпека.

- самокат двоколісний дитячий – це самокати для дітей віком від 5 років, які вже вміють тримати рівновагу, баланс та розуміють як контролювати скут. Для більш просунутих райдерів, можна придбати трюковий дитячий самокат, який здатний витримати великі навантаження під час виконання різних екстримальних стрибків.

Перед тим як купити дитячий самокат Вам потрібно визначитися з головними параметрами вибору самокату для дитини – розмір дитячого самокату, вік дитини, наявність досвіду катання на самокаті у Вашої дитини, можливо, краще буде купити триколісний дитячий самокат або додатковою підтримкою для новачків.

Які види дитячих самокатів за віком?


Дитячі самокати від року – це дитячий самокат із сидінням та трьома колесами, який максимально безпечний та стійкий.

Дитячі самокати від 2 років - це 3-х колісні самокати для дітей зростанням від 80 до 95см з регулюванням висоти керма від 50 до 75см

Дитячі самокати від 3 років - це триколісні самокати для дітей зростом від 90 до 105см з регулюванням висоти керма від 70 до 85см

Дитячі самокати від 5 років - самокати з двома колесами та регулюванням висоти керма від 70 до 100см.

 

Який дитячий самокат купити?


Для дітей віком до 5-ти років в основний купують дитячі триколісні самокати, вони більш стійкі та безпечні для катання маленьких діток. Триколісні дитячі самокати також бувають різні, і при покупці потрібно враховувати вік та зростання дитини. Для зовсім маленьких діток від 1-го року, краще купити триколісний дитячий самокат з батьківською ручкою, а для діток від 3-х років можна вже вибирати дитячий триколісний самокат побільше. Коли дитина підростає, тоді вже можна купити двоколісний дитячий самокат, який вже більш швидкий і маневрений ніж триколісний дитячий самокат.

Як ділять дитячі самокати за особливостями?


Дитячий самокат з світящимися колесами – це самокати з колесами, які світяться під час їзди, це дуже корисна і популярна особливість, так як такі дитячі самокати набагато краще видно і в денний і темний час доби, що дуже важливо для безпеки, а також це дуже стильно. яскраво та красиво.

Дитячий складний самокат - це самокати з функцією складання, що дуже зручно для транспортування та зберігання самокату.

Як купити хороший дитячий самокат?

У нашому інтернет магазині дитячого транспорту Rocket, Ви можете вибрати і купити дитячі самокати кращої якості і на будь-який смак, так як ми довгий час співпрацюємо з кращими виробниками в Україні та світі. Вам не потрібно витрачати час на походи по магазинах, щоб купити дитячий самокат, ми надаємо дуже вигідні ціни, так як нам не потрібно закладати у вартість ціни самоката, вартість оренди приміщення, тому Ви можете купити дитячий самокат по знижці і заощадити час і гроші .

Де купити дитячий самокат?

Купити дитячий самокат з доставкою в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі чи будь-якому іншому місті України, Ви можете просто оформивши замовлення на кращий дитячий самокат в нашому інтернет магазині дитячого транспорту Rocket.

У нашому інтернет магазині дитячого транспорту Rocket, Ви можете вибрати і купити дитячий самокат під будь-який вік дитини, купити самокат для дівчаток і купити самокат для хлопчиків, все дуже просто і легко. Ми підібрали найякісніші та популярні моделі дитячих самокатів і розділили їх по найпопулярнішим категоріям для зручності вибору.

Вгору