Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Трюкові самокати

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Трюковий самокат - це один з найпопулярніших самокатів у молоді Києва і всіх великих міст України, ці самокати призначені для екстремального катання і виконання різних трюків.

Яка ціна на самокати для трюків?

Ціна на самокати для трюків дуже відрізняється, і на її формування впливають такі фактори:
- якість комплектуючих (запчастин для трюкового самокату)
Моделі трюкових самокатів зібрані з більш дешевих комплектуючих, підійдуть для освоєння стандартних, базових трюків, ці самокати відносять до категорії трюкові самокати для початківців.
Ціни на такі самокати для новачків варіюються від 1500 до 4000 грн. в залежності від моделі та бренду.
Дорожчі моделі екстрим самокатів мають запчастини, які здатні витримати дуже високі навантаження під час виконання складних трюків, тому їх відносять до професійних трюкових самокатів.
Ціни на екстрим самокати для профі варіюються від 4000 до 13000 тисяч гривень залежно від типу самокату та від популярності бренду серед райдерів.
- Тип самокату
Самокати для трюків бувають двох основних типів.
Паркові самокати – це легші моделі екстрим самокатів із завуженою та скошеною по краях декою. Ці моделі створені для виконання трюків у міських парках на різноманітних рампах, квотерах, рейлах.
Ціни на паркові екстрим самокати варіюються від 1000 до 8000 грн. залежно від комплектуючих компліту.
Стритові самокати – це масивні та важкі самокати для трюків, які створені для катання на вулицях з використанням перил, пандусів, сходів.
Ціни на стрітові екстрим самокати варіюються від 1600 до 13000 тисяч гривень залежно від комплектуючих та бренду компліту.


Головні особливості та відмінності трюкових самокатів:

- Більш міцна і в той же час легка конструкція, яка здатна витримати велике навантаження під час виконання різних трюків і стрибків.
- Широке та зручне кермо, яке забезпечує швидке перехоплення при виконанні трюків. Кермо в трюкових самокатах не регулюється по висоті.
- У трюкових самокатах відсутні амортизатори та підніжки
- Справжній трюковий самокат не володіє механізмом складання
- У самокатах для трюків колеса перевищують 125мм. в діаметрі
- Дека самоката для трюків повинна бути покрита антиковзаючим покриттям для максимальної безпеки, під час екстремального катання.


Як вибрати якісний і недорогий трюковий самокат?


Дуже важливим моментом при виборі кращого самоката для трюків, який підійде саме Вам, є правильний підбір самоката виходячи з Вашого росту.
- ручки трюкового самоката повинні бути на рівні пояса, можливо трохи нижче (4-5см.). Це буде максимально зручна висота керма трюкового самоката для Вас
- Кермо трюкового самоката не повинен бути ширше ніж 4-6 см. від ширини Ваших плечей

 

Де купити трюковий самокат?


В інтернет магазині Рокет, ми надаємо широкий вибір самих різних самокатів для трюків. У нас Ви можете вибрати і купити недорого трюковий самокат під Ваші параметри і стиль катання. Якщо Ви тільки плануєте навчиться виконувати різні трюки на самокаті, наші консультанти підберуть для Вас, трюковий самокат для початківців, а якщо Ви вже більш досвідчений райдер і плануєте поміняти свій старий трюкових самокат, то ми допоможемо Вам вибрати найкращий трюкових самокат для максимально якісного катання.

Купити недорогий трюкової самокат, Ви можете в нашому інтернет магазині спортивного та дитячого транспорту Рокет, з доставкою по Києву та по всій Україні.

Вгору
,