Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Трюкові велосипеди (BMX)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Трюкові велосипеди BMX - це велосипеди для екстремального катання, із заниженою рамою, без амортизаторів і жорсткою вилкою.

Перед тим як купити БМХ велосипед, варто визначиться зі стилем катання, який Вам підходить.

Види BMX велосипедів:

- стріт - це катання на BMX велосипеді по міським вулицям і виконанням трюків на перилах, сходах і рампах. БМХ велосипеди для стріту часто мають пеги тільки з одного боку, по вазі вони повинні бути важкими і міцними. В даному стилі катання, райдери використовують тільки задні гальма або знімають їх зовсім.

- дерт - це виконання трюків і стрибків на трасі з трамплінами з грунту. БМХ велосипеди для дерта не мають пегів і мають тільки задні гальма. Даний вид BMX велосипедів повинен бути максимально міцним, надійним і важким.

- Флет - це катання та виконання різних трюків на БМХ велосипеді по рівній поверхні при цьому не торкаючись ногами і руками землі і не відриваючи сам беймікс від землі. Даний вид BMX велосипедів володіє товстими та шорсткими пегами, з короткою базою і не винесеними вперед кермом і виделкою. Бемікс велосипеди для флет можуть зовсім не мати гальм або мати тільки передні гальма.

Особливості трюкових велосипедів BMX:

- Кермо в БМХ велосипедах має спеціальний силовий елемент, який збільшує міцність конструкції, який називається кроссбар.

- Вилка в BMX велосипедах з штока і двох ніг, в якій знаходяться дропаути для кріплення передньої втулки.

- Колеса в БМХ велосипедах, як правило, мають діаметр 20 дюймів. Велика частина навантаження під час виконання трюків на беміксах йде на колеса, тому варто купувати колеса з подвійними ободами.

- Рама BMX мабуть один з основних елементів велосипеда. Даний елемент бере на себе основне навантаження під час виконання різних трюків. Тому якісні БМХ байки повинні мати наварні шви - косинки, які служать для збільшення міцності рами беймікса.

В інтернет магазині Rocket представлений широкий вибір трюкових велосипедів БМХ, тому Ви зможете вибрати і купити BMX велосипед, який підійде саме Вам під Ваш зріст і стиль катання.

Вгору
,