Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Роликові ковзани

Роликові ковзани - один з найпопулярніших видів спортивного транспорту як у дітей так і у дорослих.
Катаючись на роликових ковзанах, Ви зможете не тільки весело і активно проводити свій час, але і розвивати своє тіло фізично.
Катання на роликових ковзанах розвиває витривалість, серцево-судинну систему, приводить Ваше тіло та м'язи в форму.
Роликові ковзани дуже зручний і, напевно, самий компактний вид спортивного транспорту, який Ви легко зможете заховати в спортивну сумку або рюкзак середніх розмірів.
На роликових ковзанах, Ви зможете кататися скрізь де є тверде покриття (асфальт, бетон, бруківка).


Існує два основних види роликових ковзанів:


- Роликові ковзани для дітей
- Роликові ковзани для дорослих

Які основні види роликових ковзанів по типу катання?

- Роликові ковзани для фітнесу – це тип роликів, який створений для підтримки форми та активного катання парками та роллердромами. Даний тип роликових ковзанів підійде для райдерів будь-якого рівня підготовки, тому що не потребує особливих навичок.
- Роликові ковзани для фріскейту – це ролики для змішаного стилю катання, який включає різноманітні стрибки, слайди, трюки і віражі. Дані ролики максимально міцні, маневрені та відмінно фіксуються на нозі для максимальної безпеки. Фріскейт ролики підійдуть для райдерів з досвідом.
- Ролики квади – це чотириколісні роликові ковзани з попарним розташуванням коліс, два спереду та два ззаду. Ролики квади ідеально підійдуть для райдерів-початківців, так як на таких роликових ковзанах набагато простіше тримати баланс і вчитися кататися.
- Агресивні ролики – це тип роликових ковзанів призначений для трюків, слайдів та стрибків професійного рівня. Черевики даного типу роликових ковзанів забезпечені пластинами на підставі черевика (соулплейти), які дають можливість ковзати по поруччям та граням.

 

Яка користь від катання від катання на роликових ковзанах?


- комплексний розвиток різних груп м'язів

- зміцнення вестибулярного апарату

- зміцнення серцево-судинної системи

- розвиток координації руху

- активний час проведення на свіжому повітрі та фізична активність

Купити роликові ковзани, Ви можете в інтернет магазині дитячого та спортивного транспорту Рокет, з доставкою по Києву чи будь-якому іншому місту України.

Вгору