Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Гірські велосипеди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Гірський велосипед
Гірський велосипед - це один найпопулярніших на сьогоднішній день вид велосипедів, що має специфічні особливості конструкції, які дозволяють їздити по складно прохідним місцевості (бездоріжжю), але при цьому ніхто не забороняє кататися на ньому по дорозі.

Як вибрати і купити гірський велосипед під свій зріст?

Найважливішим моментом при покупці гірського велосипеда, є правльний вибір розміру велосипеда виходячи з Вашого зросту. Правильно підібраний гірський велосипед під Ваш зріст - це гарантія комфорту і безпеки під час катання.

Нижче наведено таблицю, як вибрати гірський велосипед по зросту та як вибрати розмір рами гірського велосипеда.

Розмір рамы (дюйми)

Ваш зріст (сантиметри)

Розмір рами (сантиметри)

Розмір рами

13”

130 - 145

33

XS

14”

135 - 155

35,6

XS

15”

145 - 160

38,1

S

16”

150 - 165

40,6

S

17”

156 - 170

43,2

M

18”

167 - 178

45,7

M

19”

172 - 180

48,3

L

20”

178 - 185

50,8

L

21”

180 - 190

53,3

XL

22”

185 - 195

55,9

XL

23”

190 - 200

58,4

XXL

24”

195 - 210

61

XXL

Головні відмінні риси гірського велосипеда:
- Широкі шиповані шини для максимального зчеплення з пухкими поверхнями.
- Перемикач передач (швидкостей) забезпечує легке сходження на круті пагорби.
- Рама, яка має особливу форму і конструкцію, що забезпечує правильне положення тіла під час підйому на складних ділянках дороги.
- Якісні дискові або обідні гальма для максимальної надійності при спусках.
- Зручне широке кермо з виносом для максимального контролю і зручності управління.
- Амортизатори, які згладжують нерівності поверхні під час катання.
Існує велика кількість гірських велосипедів з різними особливостями і характеристиками, але як же правильно вибрати і купити гірський велосипед, який потрібен саме Вам?
Як вибрати і купити хороший гірський велосипед?
Перед тим як відповісти на це питання, потрібно що б Ви самі спочатку для себе розуміли для будь запитів і цілей Ви хочете купити гірський велосипед, тільки після відповіді на це питання можна рухатися далі.
Якщо Ви хочете купити гірський велосипед для поїздок по місту або з сім'єю в ліс або щось в цьому роді, це один випадок і тут не потрібно витрачати великі гроші на дорогий гірський велосипед з дорогою комплектацією і дорогої титанової або алюмінієвою рамою. Під такі запити Вам підійде базова збірка гірського велосипеда і Ви зможете придбати хороший гірський велосипед за 4-6 тис. грн.
Якщо у Вас стоять інші цілі і Ви хочете купити гірський велосипед для спусків і підйомів по складним гірським ділянкам, Ви професійно займаєтеся цим або катання в горах або по складній пересіченій місцевості це Ваше хобі, яке Вам подобається і приносить величезне задоволення, то само собою ми вам радимо купувати професійний гірський велосипед, але знову постає питання який гірський велосипед купити?
Якщо Ви любите швидкісні спуски з гір або пагорбів, то Вам потрібно купити гірський велосипед для даунхілу. Особливостями даних велосипедів є, то що у них повинна бути максимально міцна і надійна рама, якісні гідравлічні дискові гальма і якісні амортизатори, які згладжують часті удари і стрибки для максимально ефективного управління під час спуску з гори або пагорба.
Якщо Ви любите з великою швидкістю кататися по складних ділянках, з крутими схилами і різкими поворотами, то Вам потрібно купити гірський велосипед, який називають крос-кантрі. Особливостями даних велосипедів є легка рама і широкі шиповані колеса для максимального зчеплення з поверхнею. На таких гірських велосипедах найлегше швидко долати складні круті ділянки. Також для таких цілей можна купити гірський велосипед, який називають двухподвеси або вседорожні гірські велосипеди, його головною особливістю є два амортизатора ззаду та спереду, але вага таких велосипедів часто трохи більше, ніж наприклад крос-кантрі, але на таких велосипедах можна їздити по самим на перший погляд непрохідним маршрутам.
Отже, що б купити гірський велосипед, потрібно з'ясувати два питання:
- Для яких цілей Ви хочете купити гірський велосипед.
- На яку суму Ви розраховуєте при покупці гірського велосипеда.
Після відповіді на ці два питання, професійні консультанти нашого інтернет магазину підберуть для Вас найкращий гірський велосипед під Ваші потреби і бюджет.

Вгору
,