Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Скейтборди

Дитячий Скейтборд - це дуже популярний, цікавий і модний вид дитячого транспорту, який подарує Вашій дитині безліч незабутніх емоцій та позитиву.

Скейтборд дитячий купити - це значить, з дитинства привчати Вашу дитину до здорового і активного способу життя.

Скейтборд для дітей став настільки популярний, що з'явилося безліч різних видів дитячих скейтборду, таких як: пенніборд, лонгборд (круїзери), Ріпстік (вейвборд). Всі ці види скейтборду для дітей, Ви можете купити в нашому інтернет магазині дитячого транспорту Rocket.

Купити скейтборд для дитини можна і в 10, і в 5 років все залежить від дитини і його бажання вчиться їздити на скейті. Ми не рекомендуємо купувати дитячий скейт для дітей молодше 4-х років, так як в цей період ще формується опорно руховий апарат.

Дуже зручним моментом є, то що, що б купити дитячий скейтборд, Вам не потрібно визначаться з розмірами, як у випадку з дитячими роликами, наприклад. Все що Вам потрібно - це вибрати вид дитячого скейта і потрібний дизайн.

Головні переваги покупки дитячого скейта Вашій дитині:

  • При катанні на скейті у дитини розвивається координація і вестибулярний апарат.
  • Купити скейтборд для дітей - це значить розвивати витривалість і силу з самого раннього віку.
  • Їзда на скейтборді розвиває у дитини серцево-судинну систему.

Існує велика кількість самих різних видів дитячих скейтборду, які відзначаються свої характеристиками і розмірами.

Найпопулярніші види дитячих скейтборду:

- Пенні Борд (Penny Bord)

- Лонгборд

- Вейвборд (Ripstik)

- Класичний скейтборд

Купити дитячий скейтборд в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові чи в будь-якому іншому місті України, зараз не складе труднощів, наш магазин в найкоротші терміни зробить відправку Новою поштою на будь-який зручний Вам відділення.

Вгору