Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Чоловічі велосипеди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Чоловічі велосипеди


Багато чоловіків у всьому світі почали все більше віддавати перевагу велосипедам, так як цей вид транспорту екологічний, економічний і дозволяє долати великі відстані та легко пересуватися містом, забитим пробками.

Кататися на велосипеді має бути комфортно і безпечно, щоб можна було легко керувати велосипедом, не було зайвого навантаження на м'язи спини або будь-яких перевертаннях під час різкого гальмування. Тому всі виробники розділили велосипеди на дві основні групи – це чоловічі та жіночі в яких враховуються анатомічні особливості тієї чи іншої статі.

Головні особливості та відмінності чоловічих велосипедів:

  • Велика, міцна, потужна та надійна рама
  • Більш широке кермо
  • Вужче сідло
  • Шатуни на чоловічих велосипедах більше
  • Чоловічі велосипеди більш важкі та міцні
  • Та й колір. Чоловічі велосипеди в основному мають більш стримане та суворе забарвлення.

Які основні види чоловічих велосипедів?

- гірські чоловічі велосипеди - вид велосипедів для чоловіків призначений для катання по пересіченій місцевості та бездоріжжю, але і для міста цей вид транспорту відмінно підходить. Цей тип відносять до спортивних чоловічих велосипедів.

- чоловічий дорожній велосипед – вид велосипедів для чоловіків основним завданням яких є їзда асфальтованими міськими або сільськими дорогами. Інша назва цих велосипедів – міський чоловічий велосипед.


Які є види чоловічих велосипедів, виходячи з їх особливостей?


- Швидкісні чоловічі велосипеди – це велосипеди з багатоступінчастою трансмісією. На знижених передачах зручно пересування під гірку або поганою дорогою. На підвищеній передачі зручно швидко розганяти велосипед із гірки або на рівних ділянках дороги.

- Складні чоловічі велосипеди – це велосипеди зі складним механізмом, що робить його максимально компактним, що дуже зручно для зберігання чи транспортування.

Купити чоловічий велосипед недорого, Ви можете у нашому інтернет-магазині спортивного транспорту Rocket, з доставкою по Києву або будь-якому іншому місту України.

Вгору
,