Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Самокати

Самокат - це найпопулярніший спортивний транспорт у дітей і дорослих, після велосипедів.

Купити самокат - це бути завжди у формі і в тонусі, бути активним і здоровим, отримувати позитив і емоції від життя. Купити самокат - це зробити незабутній подарунок Вашій дитині, який пренесет йому незабутні і позитивні емоції.

Існує велика кількість самих різних видів самокатів для дітей і дорослих, різного типу і видів. Тому перед тим як купити самокат, ми постараємося відповісти для Вас на найпопулярніші і часто задаваємі питання у наших клієнтів, що б Ви змогли вибрати і купити кращий самокат, який так давно шукали.

Перший і найголовніший питання, яке виникає - який самокат купити?

Для відповіді на це питання потрібно визначитися з двома головними моментами:

Для кого Ви хочете купити самокат, це дитячий самокат або самокат для дорослого.

При покупці дитячого самоката головним нюансом у виборі є вік дитини, так як виходячи з цього вибирається вид самоката. Існує два основних види дитячих самокатів - триколісні дитячі самокати і двоколісні дитячі самокати. Якщо дитині ще не виповнилося 5-ти років, то батькам потрібно купити триколісний дитячий самокат, так як маленьким діткам легше тримати баланс і управляти триколісним самокатом. Для дітей старшого віку краще купити двоколісний дитячий самокат, він більш маневрений і швидкий.

Якщо Ви хочете купити самокат для дорослого, то вибір в основному складається з двоколісних самокатів, хоча існують спеціальні моделі триколісних самокатів для дорослих. Двоколісні самокати для дорослих вже діляться на різні види, в залежності від типу катання:

- Стандартні двоколісні самокати для дорослих, де важливим моментом, на який варто звертати увагу, є вага людини, який може витримати той чи інший самокат.

Вибрати й Купити дорослий самокат, Ви можете в нашому інтернет магазині спортивного та дитячого транспорту, перейшовши в розділ Самокати для дорослих.

- Електричні самокати, які вже належать до більш дорогим і на них можна кататися, не застосовуючи фізичні зусилля. Більш детально почитати про електричних самокатах, вибрати і купити електричні самокати, Ви можете перейшовши в категорію Електричні самокати.

- Трюкові самокати, вони мають свої конструктивні особливості, за рахунок чого вони більш маневрені, легкі і міцні одночасно. Вибрати й Купити трюкових самокат, Ви можете перейшовши на категорію Трюкові самокати на нашому сайті.

Тепер після того як Ви знаєте всі типи і види самокатів і визначилися з вибором. З'являється друге важливе питання - Де купити самокат?

Якщо Ви вже вирішили для себе яку саме модель і вид самоката хочете купити, тоді Ви потрапили куди потрібно. У нашому інтернет магазині Ви можете вибрати і купити самокат недорого, так як ми працюємо за ексклюзивними дистрибьюторськими умовами з кращими постачальниками самокатів в Україні та світі. Купити самокат в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові чи будь-якому іншому місті України тепер не проблема, так як наші консультанти максимально оперативно і швидко упакують обраний Вами самокат. У нашому інтернет магазині постійно проходять цікаві акції та знижки на самокати, тому недорого купити самокат - це реально, звернувшись до нас. Інтернет магазин спортивного і дитячого транспорту Rocket надає найширший вибір самокатів, будь-якого виду і на будь-який смак.

Вгору